english magyar
Bejelentkezés

Elfelejtett jelszó

Minőségbiztosítási vezető (meghatalmazott személy,QP)
Gyógyszeripari cég minőségbiztosítási vezető (meghatalmazott személy,QP) munkatársat keres
Feladatok:
 A minőségbiztosítási feladatok teljeskörű ellátása
 A gyógyszer-nagykereskedelmi raktárba érkező gyógyszerek gyártási tételeinek
felszabadítása
 Reklamációkezelés
 Külső és belső auditokon illetve inspekciókon való részvétel
 SOP-k, GMP betartásának biztosítása
 Javaslattétel a minőségi folyamatok fejlesztésére
 SOP-k írása, aktualizálása
 CAPA, eltérések, változások kezelése, részvétel a kivizsgálásokban
 GMP oktatások lefolytatása
 Hatóságokkal történő kapcsolattartás
 Magyar és európai jogszabályok ismerete
 együttműködés a társosztályokkal globális és lokális szinten
Elvárások:
 gyógyszerész végzettség
 3-5 év minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
 minimum középfokú tárgyalóképes angol nyelvismeret
 felhasználói szintű számítógépes ismeretek
 „B” kategóriás jogosítvány
Előny:
 Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
Juttatások:
 Versenyképes fizetés
 Cafetéria
 Céges autó
Munkavégzés helye:
 Budaörs
Jelentkezni magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal a marta.fulop@roche.com e-mail címen lehet.

Oldaltérkép | RSS