english magyar
Bejelentkezés

Elfelejtett jelszó

Törzskönyvező munkatárs

A Richter Gedeon

Törzskönyvező

munkatársakat keres

Referencia szám: 30009611

Feladatai:

a Társaság által előállított, illetve licensz készítmények forgalomba hozatali engedélyének megszerzése, az ehhez szükséges

Törzskönyvezési eljárások előkészítése, vezetése, koordinálása;

törzskönyvi dossziék összeállítása, és ehhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása;

csomagolóanyag szövegek készítése a törzskönyvezési eljárásokhoz, továbbá hatósági jóváhagyás után a nyomdai

csomagolóanyagok kialakításának kezdeményezése a csomagolóanyag szövegek (kísérőiratok) véglegesítésével;

termékfenntartás támogatása a mindenkori célpiacok követelményeinek való megfelelés jegyében.

Elvárások:

orvos, gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök; vagy egyéb természettudományos végzettség;

minimum középfokú angol nyelvtudás ("C" típusú nyelvvizsgával);

felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;

jó szervezői képesség, önálló és kitartó munkavégzésre való alkalmasság.

Előnyt jelent:

gyógyszeripari, esetleg vegyipari múlt;

iparban vagy hatóságnál szerzett törzskönyvezési tapasztalat;

angol nyelv felsőfokú ismerete.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével

szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest

A jelentkezéseket kérjük erre az email címre küldeni:  job27421@richter.terminal.lensa.hu

Oldaltérkép | RSS